Zimowe lenistwo

Czy Wy też zimą czujecie się jakbyście faktycznie zapadali w sen zimowy? Podczas gdy latem wieczory są długie, ciepłe i obiecująco kuszą letnimi przygodami, zimą nie mamy ochoty wyjść z ciepłego domu, ale zostać pod kocem i w domowych pieleszach czekać na lepsze czasy. A jak zimą wygląda więc kwestia wydarzeń kulturalnych? Oczywiście zimą – siłą rzeczy – dzieje się nieco mniej. Ale i tak mamy w czym wybierać. Wprawdzie nie ma festiwali, które cieszą się największą popularnością, ale za to chętnie korzystamy z oferty kin oraz galerii. Znakomitym sposobem na zwiększenie sprzedaży biletów na tego typu wydarzenia kulturalne było specjalnego sposobu dystrybucji biletów jakim jest system do sprzedaży biletów (ekobilet.pl).

Pozwala on na zakupienie biletu przez stronę internetową czy przez facebooka. Taki system sprzedaży biletów (www.ekobilet.pl) umożliwia zakup biletu niemal jednym kliknięciem – nie wychodząc z domu, nie stojąc w kolejkach, bez potrzeby przechowywania papierowego biletu, który po prostu stał się dziś niepraktyczny a nawet archaiczny.

Niemal każdy przedsiębiorca, który sprzedaje wejściówki swoim klientom może zainwestować w tego typu system sprzedaży. To znacznie tańsze i wygodniejsze niż stacjonarne punkty, których obsługa może kosztować nawet kilka razy więcej. Wdrożenie tego systemu jest bardzo proste i nie wymaga specjalnych sprzętów czy oprogramowania. Wystarczy jedynie drukarka biletowa, by bilety, które znajdują się u naszych klientów w telefonie przybrały realną postać.

Tak więc długie zimowe wieczory – bardzo często spędzone właśnie przy komputerze mogą zaowocować tym, że znajdziemy dla siebie wiele ciekawych wydarzeń  -koncertów, seansów i wystaw, na które nie poszlibyśmy pewnie z lenistwa… Dlatego nie dajmy się zimowemu marazmowi! Czas ruszyć spod polarowych koców!