Zapraszamy do Szwalni Snów!

Szwalniasnow.pl to miejsce, gdzie znajdziesz piękne tekstylia dla Twojego dziecka. Produkty szyte są z należytą starannością, posiadają eleganckie wykończenia zamków, obszyć oraz troczków. Pamiętamy o bezpieczeństwie Twojego maluszka, – produkty nie zawierają groźnych elementów, które mogłyby zostać połknięte lub mogłyby owinąć się wokół szyi.

Dokładamy staranności, żeby zaoferować Wam najwyższą jakość, dla nas dzieci też są bardzo ważne, chcemy dać im to, co najlepsze.
Nasze produkty to też piękne wzory i miłe w dotyku tkaniny. Szyjemy przytulne kokony niemowlęce, barwną pościel dla dzieci, urocze zasłonki do pokoju dziecięcego, wygodne poduszki, kołderki, beciki, przewijaki oraz ochraniacze. Produkty można zakupić pojedynczo lub w kompletach, a nawet zestawach na wyprawkę – to również świetny pomysł na prezent.

Kołdra dla dziecka uszyta jest z mikrofibry. Jej wypełnienie stanowi antyalergiczna włóknina poliestrowa. Można ją kupić w zestawie z poduszką. Kołdra dziecięca dostępna jest w różnych rozmiarach:

– 50×70,
– 100×70,
– 120×90,
– 135×100,
– 120×150.

Najmniejsze kołderki nadają się do wózka lub kołyski, Te większe mogą upiększać sny niemowlętom w łóżeczkach oraz dzieciom w wieku przedszkolnym.
Kołdry dziecięce wykonywane są ręcznie w Polsce. Do wszystkich kołder można dokupić poszewki w pięknych i modnych wzorach. Oferujemy poszewki bawełniane oraz flanelowe z nadrukiem lub eleganckim haftem.

Zapoznaj się z przytulnymi, bajkowymi produktami dla Twojego dziecka na Szwalniasnow.pl: https://szwalniasnow.pl/kategoria-produktu/koldry-i-poduszki