Wycieczki do Gruzji sposobem na wakacje

Jeśli szukasz ciekawego pomysłu na letni wypoczynek warto zastanowić się nad wyjazdem do Gruzji. Ten położony na pograniczu Europy i Azji kraj, oferuje wiele niespodzianek.

Najpopularniejszym kurortem wypoczynkowym wybieranym przez turystów na wakacje w Gruzji, jest Batumi. Znajdziemy tam żwirowe i kamieniste plaże, możemy też przespacerować się ośmiokilometrową nadmorską promenadą w otoczeniu palm i magnolii.

Oprócz tego miejscowość ta zapewnia wspaniałą infrastrukturę dla wczasowiczów. Wygodne hotele, liczne restauracje, sklepy i atrakcje takie jak Ogród Botaniczny czy delfinarium. Możliwe jest też zwiedzanie tureckiego meczetu, synagogi, uniwersytetu czy słynnego Piazza Square. Innym polecanym miejscem jest Kobuleti, malownicza miejscowość z dużą ilością zieleni oraz piaszczystą plażą, co jest wyjątkową rzadkością w Gruzji.To idealne miejsce na spokojne spacery i odpoczynek.

Dla bardzie aktywnych turystów Gruzja też oferuje wiele możliwości, jak np. trekking w górach Kaukazu, park linowy, czy podglądanie ptaków. Większość znanych biur podróży na w swojej ofercie wycieczki do Gruzji, często także w atrakcyjnych ofertach last minute. Warto z nich skorzystać, ponieważ zapewniony mamy transport, zakwaterowanie, opiekę pilota, a często również odpowiednio dobrany plan zwiedzania, dzięki któremu poznamy najważniejsze zabytki tego pięknego kraju.

Jeśli wciąż szukasz odpowiedniego miejsca na urlop, wycieczka do Gruzji będzie strzałem w dziesiątkę. Ciekawe atrakcje, relaksujący wypoczynek i doskonała kuchnia to gwarancja udanego wyjazdu.

Zobacz więcej: CzajkaTravel.pl | Wakacje w Gruzji