Wybór profili LED

Marka Lumines specjalizuje się w produkcji i sprzedaży profili aluminiowych Lumines Lighting, przeznaczonych do montażu taśm LED. Odpowiedniej jakości stop aluminium, użyty przy produkcji profilu, znacząco poprawia rozpraszanie ciepła wytwarzanego przez diody LED, wydłużając tym samym żywotność samych lamp.

Charakterystyka profili LED marki Lumines
Aluminiowe profile do LED służą jednak nie tylko jako elementy oświetleniowe. Dzięki swemu minimalistycznemu i nowoczesnemu designowi mogą przydać się również jako wszelkiego rodzaju konstrukcje dekoracyjne. Podczas poszukiwań ozdób, pasujących do danego wnętrza przy zastosowaniu diod typu LED profil, przeznaczony do zabezpieczenia taśmy przed uszkodzeniem i zabrudzeniem, może okazać się niezbędnym dodatkiem.

Oferta marki Lumines
Na stronie lumines.pl znaleźć można różne rodzaje profili LED: od napowierzchniowych, przez wpuszczane, aż do narożnych, w zależności od przeznaczenia profilu. W ofercie znajdują się również specjalne profile architektoniczne oraz akcesoria LED (m.in.: klosze, uchwyty montażowe, łączniki proste i kątowe, zawiesia przewodzące lub zaślepki). Niemal każdy profil do LED dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej na specjalne zamówienie klienta. Poza tym możliwe jest również zaprojektowanie konkretnego modelu, najbardziej odpowiadającego zamawiającemu, na wymiar. Profile dostępne są też w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm czy 2900 mm. Produkty firmy Lumines wykonane są wyłącznie z polskich surowców. Urządzając wnętrze danego domu lub mieszkania, każdy z pewnością znajdzie produkt odpowiedni dla siebie.

Zobacz więcej: Lumines | Profil do LED