Usługi stomatologiczne

Piękny uśmiech jest naszą wizytówką. Ważne by zęby były zdrowe, wyprostowane i bielutkie. Jeżeli nasze naturalne zęby mocno odbiegają od tych norm należy udać się do dobrego stomatologa, który z całą pewnością poradzi sobie z każdą przypadłością jaka nas spotkała.

Profesjonalne czyszczenie zębów z kamienia oraz wybielanie przyniosą oczekiwane skutki. Każdy zauważy idealny uśmiech. Nie należy takich zabiegów wykonywać na własną rękę w domu. Niemal na pewno zrobimy sobie przy tym krzywdę. Ingerencja w szkliwo może kosztować nas więcej niż profesjonalna wizyta u dentysty.

Jeżeli zmagamy się z nierównym uzębieniem należy udać się do specjalisty w dziedzinie ortodoncji. Zaproponuje on nam aparat na ortodontyczny (stały lub ruchomy). Kuracja trwa około 18-30 miesięcy. Wszystko zależy od rodzaju aparatu oraz stopnia skrzywienia zębów.

Zdarza się, że podczas wypadku wybijemy jeden lub więcej zębów. Nie wygląda to estetycznie i wstydzimy się takiego wizerunku. Warto wtedy zainwestować w implanty zębowe (np. tutaj: impla.com.pl/implanty) oraz korony, które idealnie wypełnią lukę i nie będziemy musieli ukrywać swojego uśmiechu. Zabieg ten jest wykonywany pod znieczuleniem a co za tym idzie jest bezbolesny.

Współczesna chirurgia stomatologiczna oferuje nam wiele rozwiązań, które kilka lat wstecz były niedostępne. Usługi stomatologiczne nie należą do tanich, jednak efekt utrzymuje się na długie lata a my nie popadamy w kompleksy z powodu niedociągnięć natury.