Projekt wnętrza, w którym przebywanie będzie przyjemnością

Jeżeli chcielibyśmy mieszkać w naprawdę wyjątkowym wnętrzu, a dobrze wiemy i sami czujemy, że kompletnie nie mamy zmysłu kompozytorskiego, wnętrzarskiego, to zamiast ustawiać i wykańczać wszystko na chybił trafił (co spowoduje niemały chaos w naszym lokum), zlećmy lepiej profesjonalne i indywidualne projekty wnętrz na zamówienie, ściśle dopasowane do naszego mieszkania.

Kto zajmuje się czymś takim w Krakowie? Na przykład pracownia projektowa Proste Wnętrze. Jest ona w stanie wykonać projekty wnętrz – wykończenia, wyposażenia i umeblowania mieszkania w wybranym przez nas stylu, bez względu na to, czy jesteśmy zwolennikami tradycji i umiaru, czy też nowoczesności i ekstrawagancji.

Czym jednak zajmuje się taka profesjonalna architektura wnętrz? Wszystkim, co sprawi, że będzie nam się mieszkało i żyło lepiej. Poczynając od wyboru koloru ścian i farby, przez podłogi, aż po typ i rozstaw oświetlenia. Są w domu takie miejsca, które muszą być dobrze oświetlone (np. do pracy), a są i takie, w których przyjemny półmrok zadziała na korzyść relaksu. Doskonale wie o tym projektant wnętrz i z pewnością zadba o te detale projektując wnętrza swojego klienta.

Projektowanie wnętrz to także dobór mebli i ich odpowiednie rozstawienie na planie mieszkania w taki sposób, by harmonia doskonale współgrała z ergonomią. Dobrze wyposażone i ustawione mieszkanie musi bowiem być nie tylko ładne wizualnie, ale i powodować, że dostęp do wszystkich jego najważniejszych funkcji będzie w pełni intuicyjny.