Ponadczasowa moda ślubna

Przyszłe panny młode muszą zmierzyć się z wieloma kwestiami przy organizacji własnego ślubu i wesela. Jedną z nich jest wybór sukni. Kobiety często jeszcze jako małe dziewczynki marzą jak będą wyglądać w tym ważnym dniu. Suknie ślubne w ich marzeniach się zmieniają aż nadchodzi ten czas, że muszą wybrać tę jedną jedyną.

Suknie ślubne w marzeniach dziewczynek, a później kobiet zmieniają się razem z ich wiekiem i dorastaniem. Ale moda ślubna też ciągle się zmienia. Co zatem zrobić aby oglądając zdjęcia ze ślubu za kilka lat nie wstydzić się stroju, który się założyło? Wyjściem jest ponadczasowa moda ślubna. Są takie suknie i modele, które z powodzeniem były wybierane dwadzieścia, czy pięćdziesiąt lat temu, i które podlegając tylko nieznacznym modyfikacjom opierają się modzie po dzień dzisiejszy. Przykładem może być suknia, którą miała na sobie księżna Grace Kelly w 1956 roku. Inspirowane nią modele wybierają panny młode po dzień dzisiejszy, tak zrobiła chociażby Kate Middleton wychodząc za księcia Williama, czyli księcia Zjednoczonego Królestwa.

Poszukując sukni na swój ślub warto zatem przejrzeć historyczne zdjęcia ze ślubów, które brały ikony mody oraz właśnie różnego rodzaju monarchinie. Można zainspirować się ponadczasowym krojem, którejś z nich, a następnie szukać podobnego modelu. Warto też zauważyć, że ponadczasowa moda ślubna zwykle cechuje się umiarem. W krojach, które przetrwały pokolenia trudno szukać zbytnich udziwnień, kierowanych modą jednego sezonu. Są to często bardzo skromne suknie ślubne, którym charakteru dodaje jeden szczególny element: koronka, długi tren albo na przykład woalka. Ale i tak najważniejsze przy wyborze sukni ślubnej jest to by panna młoda czuła się w niej wygodnie i pięknie.

Suknie ślubne Warszawa dostępne dla wszystkich panien młodych! Zapraszamy