Nagonka na płeć piękną

Nie wiem jak Wy, ale ja w ostatnim czasie odczuwam coraz to większą nagonkę na naszą płeć. Ma to związek z bombardującymi nas z każdej strony zdjęciami pięknych, idealnych, wychudzonych modelek. Z każdej strony słyszymy dobre rady, jak pięknie wyglądać, jak dobrze czuć się w swoim ciele, jakie diety stosować, do jakiego lekarza chodzić, jakie są wymarzone wymiary każdej kobiety, który rozmiar jest najbardziej pożądany, jaka sukienka pasuje najbardziej do tego, a tego typu urody, itd. Można by tę listę ciągnąć i ciągnąć w nieskończoność.

Wymaga się dzisiaj od kobiet rzeczy wręcz niemożliwych. Najlepiej jeśli kobieta będzie posiadać wymiary wychudzonej modelki, będzie posiadać piękne, gęste długie włosy, białe, równe zęby, nieskazitelną cerę, duży biust i oczywiście wzrost min. 170 cm. Ale moi drodzy nie oszukujmy się cudów nie ma! Nikt nie będzie wyglądał identycznie. Każda z nas różni się genami, predyspozycjami, wzrostem, ogólnym wyglądem. Dlatego nie ma jednego rozwiązania dla każdej kobiety. Nie wszystkie z nas mają predyspozycje do bycia modelką. Jednak czy to czyni nas brzydszymi od innych?! Niestety niektórzy właśnie mają takie złudne pojęcie piękna. Dlatego tak wiele kobiet głodzi się, stosuje drastyczne diety, prowadzi ciężki trening personalny Kraków [pfs-krakow.pl], tylko po to, aby wyglądać dobrze i być ciągłym obiektem pożądania.

Najbardziej kontrowersyjny wydaje się tutaj temat ciąży. Dzisiaj wymaga się od kobiet, aby przechodziły ciąże w doskonałej formie, w jej trakcie pięknie wyglądały, a po porodzie wymaga się od nich natychmiastowego powrotu do figury sprzed tych dziewięciu miesięcy. Nagonkę tę prowadzą oczywiście mężczyźni, którzy nie zdają sobie sprawy z tego, ile czasu, bólu i poświęceń musi przejść kobieta, aby spełnić wszystkie zachcianki mężczyzn. Ale moi drodzy, nikt z Was nie był nigdy w ciąży i nie będzie! Dlatego zastanówcie się nad swoimi wymaganiami i zamiast wymagać, może wesprzyjcie swoje panie wybierzcie się z nimi na masaż relaksacyjny, dostrzeżcie ich naturalne i wewnętrzne piękno. Czasem to, co jest piękne na zewnątrz, w środku jest zupełnie puste…