Metro mężczyźni

Jaki dziś jest ideał mężczyzny? Czy można w ogóle mówić o takim ideale? Pewnie ile zdań tyle różnic, jednak nie można zaprzeczyć temu, że kultura popularna stworzyła swoje własne wzorce idealnego mężczyzny. Dziś niestety z przerażeniem patrzymy na to, że płeć męska zaczyna znacznie odbiegać od wzorca męskości, jaki funkcjonował w czasach młodości zarówno dziadków jak i ojców. A w czym tkwi ta różnica? Najbardziej widzimy to po wyglądzie… zwłaszcza po wyglądzie gwiazd i gwiazdeczek muzyki. Współczesnym mężczyznom nie jest obcy ani manicure Kraków [purediamond.pl] ani takie inne typowo kobiece zabiegi jak oczyszczanie twarzy Kraków [farmaurody.com.pl].

Oczywiście korzystanie z usług kosmetyczki nie jest niczym złym – nawet jeśli odwiedzają ją mężczyźni. Nie można jednak przesadzać. Nadmierna troska o własne ciało może zniechęcić kobiety… żadna z nich nie jest przecież odczuwać, że jej mężczyzna dba o siebie bardziej niż ona sama. O tym jak zmieniła się mentalność niektórych mężczyzn świadczy również to co możemy znaleźć w takich miejscach jak sexshop Kraków [wieczor.net]. Tam również znajdziemy wiele gadżetów, które mają na celu pielęgnacje męskości.

Oczywiście tak jak każde zjawisko na tym świecie wszystko ma swoje blaski i cienie. To, że mężczyźni bardziej o siebie dbają jest bardzo pozytywnym zjawiskiem. Grunt to nie  popadać jednak w przesadę. Mało męscy mężczyźni nie są z kolei                                                                                                     atrakcyjni, chyba że dla innych mężczyzn, którzy akurat mają odmienne preferencje. Generalnie rzecz biorąc to, że mamy możliwość korzystania w znacznie większym stopniu z usług kosmetycznych i , że w zasadzie nikogo to nie zdziwi jest dla nas pozytywne. Dbanie o swój wygląd a jednocześnie o zdrowie to przecież pozytywne zjawisko.