Idealny wygląd panny młodej

Ślub należy do jednych z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu, toteż chcemy aby ten dzień był idealny i nic nie było w stanie go popsuć.

Sporo wcześniej zaczynamy poszukiwania tej jedynej i niepowtarzalnej sukni ślubnej. Odwiedzamy salony ślubne, które mają w swojej ofercie suknie ślubne (FULARA&ŻYWCZYK) najróżniejszych producentów krajowych i zagranicznych. Wybór jest niezmiernie kłopotliwy ale przy doświadczonej obsłudze, możemy otrzymać cenne rady i wskazówki. Tym samym wybierzemy suknię, która będzie na nas odpowiednio pasowała.

Niezwykle ważnym dodatkiem do sukni ślubnej jest biżuteria (M&M Gold – Warszawa). Tutaj mamy również szeroki wybór. Możemy się zdecydować na komplety biżuterii zawierające kolczyki, naszyjnik i bransoletkę lub wybrać tylko jedno z nich. Wszystko zależy od tego jak mocno jest zdobna suknia ślubna i czy biżuterią nie przyćmimy jej uroku. Należy zatem wybrać coś delikatnego z mniejszą ilością błyszczących ozdób.

Kolejnym ważnym elementem, o który musimy zadbać jest makijaż ślubny (Style&More – Kraków). Najpierw umawiamy się z wizażystką na próbne wykonanie makijażu, a już potem zlecamy jego wykonanie w dniu ślubu. Ważne jest to aby pokazać zdjęcia sukni ślubnej, omówić kwestię wszystkich dodatków. W ten sposób makijaż zostanie do nas perfekcyjnie dobrany.

Pamiętajmy, że ślub jest dniem, który zostaje w pamięci na całe życie. Pozwólmy sobie więc na zorganizowanie wszystkiego według naszej wyobraźni.