Cukierki z nadrukiem pomysłem na prezent

Wyszukiwanie prezentów z okazji nadchodzącego dnia mamy, imienin taty, walentynek czy chociażby świąt Bożego Narodzenia nie raz sprawia problemy. Każdy stara się znaleźć coś wyjątkowego, co poruszy serce obdarowywanej osoby i pokaże, że wciąż o niej myślimy. Poszukiwania trwają wiele dni, a im więcej pomysłów zrodzi się w naszych głowach, tym trudniej cokolwiek wybrać. Idealnym rozwiązaniem są cukierki z nadrukiem.
Mleczne ciągutki pomysłem na prezent

Krówki wpisały się już na dobre w tradycje polskich domów. Przywołują miłe wspomnienia z rodzinnych spotkań i zabaw z kolegami. Dlatego warto zadbać o drugą osobę i obdarować ją słoikiem ulubionych słodkości. Sklep-krowki.com oferuje stworzenie wyjątkowego nadruku na opakowaniu. Może to być jakieś krótkie, acz chwytliwe hasło, proste „Wesołych Świąt” lub po prostu „Kocham Cię mamo”. Każdy doceni zarówno gest jak i pomysł, a cukierki z nadrukiem przypomną o ukochanej osobie w najważniejszych momentach.

Jak zrealizować zamówienie?

Cały proces jest bardzo prosty, najważniejszy jest pomysł. W pierwszym etapie należy wybrać interesującą nas ilość cukierków i złożyć zamówienie. W komentarzu należy opisać koncepcję opakowania, a projektant w ciągu dwóch dni wyśle nam e-mail zwrotny z proponowaną grafiką. Jeżeli zostanie przez nas zaakceptowana, pozostaje opłacić zamówienie i czekać na przesyłkę. Czas od akceptacji projektu do wysyłki towaru to około 10 dni. Warto więc zdecydować się nieco wcześniej na taką formę obdarowania ukochanej osoby, aby zdążyć na czas z przygotowaniem słodkiego upominku.

Zobacz też: sklep-krowki.com